středa 13. listopadu 2019 Tibor

VIDEO: Padesátiletý cizinec se předváděl po Brně ve žlutém Ferrari. Netušil, že ho hledá celá Evropa

Brněnští policisté mohou oslavovat. Přímo do náruče jim v luxusním zářivě žlutém Ferrari vjel muž, po němž bylo vyhlášeno celoevropské pátrání. Hledaný se ve sporťáku velmi neopatrně projížděl po městě a páchal přestupky. Skončil v cele.

V pondělí odpoledne si dopravní policejní hlídka u zastávky Pionýrská nemohla nevšimnout luxusního Ferrari, které nebezpečně projíždělo křižovatkou. Rozhodli se tedy za svérázným řidičem vyjet a o závažném dopravním přestupku si s šoférem promluvit tváří v tvář. Sporťák ujel až k zastávce Antonínská, tam jej však policisté dohnali a zastavili. 

Po zkontrolování dokladů však s údivem zjistili, že se jedná o padesátiletého cizince, po němž kolegové ze sousedního státu vyhlásili celoevropské pátrání. To však překvapilo i samotného šoféra, který začal pravděpodobně hořce litovat, že si k projížďce po Brně nevybral méně nápadné auto. 

"Cizinec nakonec musel vyměnit sedadlo vozidla s černým koněm ve znaku za zadní sedačku poněkud lidovějšího služebního vozidla policistů, se kterým byl převezen do policejní cely." okomentoval úsměvný případ mluvčí policie Petr Vala.

 

Foto PČR

Štítky Ferrari, sporťák, policie, hledaný, přestupek, Brno

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.