neděle 12. července 2020 Bořek

Muž slavil s kamarády v Bohumíně a usnul ve vlaku, v Králově Poli ho nedokázal vzbudit ani výpravčí

Zná to téměř každý. Alkoholové veselení s kamarády až do rána a pak cesty domů dopravním prostředkem, ve kterém jeden snadno usne. Své by o tom mohl povídat třiačtyřicetiletý muž, kterého marně budil výpravčí vlaku na konečné v Králově Poli.

Pracovník dráhy tak musel na pomoc přivolat strážníky. Třiačtyřicetiletý muž těžce odfukoval opřený o okénko vozu a ze spánku ho vytrhla až policejní výzva.

Vrávoravým krokem pak vystoupil na nástupiště a hlídce strážníků oznámil, že se potřebuje dostat do Blanska. Strážníci od něj zjistili, že prý jede od svých přátel z Bohumína, kde mohutně slavili.

Strážníci dali muži dýchnout a ohledně oslavy s kamarády opravdu nelhal – nadýchal téměř 2 promile. „Doklady u sebe muž neměl a strážníci ho tak kvůli ztotožnění převezli na služebnu republikových policistů," uvedla mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková.

„Následně mu oznámili, že tím, že se opilý zdržoval v prostředku hromadné dopravy, se dopustil přestupku a vypsali mu pokutu," dodala mluvčí. Poté muži poradili, kde po vystřízlivění najde vlak, který ho odveze domů.

Foto pixabay.com

Štítky bohumín, královo pole, vlak, průvodčí. strážníci, alkohol

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.