Čt 13. 8. 2026Alena
Hodonínsko

VIDEO: Řidič kamionu ignoroval červenou na přejezdu, kvůli vlaku pak prorazil závory

Jjsemdrbnicka1 minuta čtení12. 6. 2018, 11:35
Zdroj: PČR
Zdroj: PČR · Foto: PČR

Výstražná světla i zvukové signály očividně nefungují na každého řidiče stejně. Důkazem toho je řidič kamionu, který ignoroval všechna výstražná zařízení a najel na přejezd v době, kdy se blížil vlak. Závory pak musel prorazit a ujel.

K události došlo v pondělí 11. června 2018 v 17:08 hodin v Moravském Písku. Policisté nyní po řidiči pátrají.

„Obracíme se také na veřejnost se žádostí o pomoc při jeho ustanovení. Jakékoliv poznatky o tomto vozidle a jeho řidiči můžete sdělit dopravním policistům na telefon 974 633 260 nebo na linku 158," vyzval policejní mluvčí Petr Zámečník.

kamion-prejezd3.jpg

Zdroj: PČR

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Před odjezdem na dovolenou nevypínejte router, lednici ani hlavní jističSpolečnost

Před odjezdem na dovolenou nevypínejte router, lednici ani hlavní jistič

Odjeli jste na dovolenou, ale elektroměr se nezastaví. Největší úsporu přitom často nepřinesou odpojené nabíječky, ale bojler, druhá lednice nebo klimatizace. Odborníci radí, co se před odjezdem vyplatí vypnout a na co raději nesahat.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook