středa 27. ledna 2021 Ingrid

Pojďte si zasoutěžit: ALPA vám přináší speciální balíček masážních prostředků

Žádají si vaše namožené svaly uvolnění? Vaše klouby úlevu od bolesti? Společnost ALPA připravila dárkový balíček přímo pro vás – produkty konopné řady i další se postarají o vaše svaly, šlachy i klouby.

Konopný olej – pečovatel k nezaplacení
Konopí - rostlina původem ze střední Asie si našla svou cestu prakticky do celého světa. Konopný olej, který se získává lisováním semen rostlin rodu konopí, přesněji z tzv. technického konopí neobsahuje THC. Jeho všestranné účinky lidé využívají již po celá tisíciletí, dnes je na vzestupu zejména jeho obliba v kosmetických a masážních prostředcích.

Blahodárné účinky konopného oleje:
pomáhá k uvolňování ztuhlého svalstva, kloubů
snižuje bolestivost namožených svalů
odstraňuje únavu po fyzické zátěži
vyvolává uvolnění a osvěžení
působí blahodárně také přímo na pokožku: zpomaluje procesy stárnutí kůže, hydratuje a zvláčňuje

Masážní přípravky ALPA - léty ověřená kvalita za rozumnou cenu
Ani společnost ALPA nezahálí a přichází se speciální konopnou řadou, která pomáhá bojovat s bolestí a potížemi pohybového aparátu. Prostředky vhodné pro masáže, koupele, obklady – ALPA vám přináší ve speciálním balíčku pomocníky všeho druhu. Nyní si můžete zasoutěžit o 5 balíčků těchto užitečných pomocníků. Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku.

V balíčku ALPA se mimo jiné můžete těšit na produkty obsahující blahodárný konopný olej:

  • Alpa Francovka konopí, 60 ml - Se svalovou únavou můžete úspěšně bojovat s ALPA francovka Konopí s konopným extraktem, jež působí pozitivně na svalovou ztuhlost a regeneruje. Bylinný extrakt uvolňuje nejen svalové napětí, ale pomůže také s odplavením únavových látek.
  • Alpa konopný balzám, 250 ml - Vysoce účinný přípravek určený pro masáže, vhodný zejména při potížích pohybového aparátu s výrazně regeneračními účinky. Bezprostředně po aplikaci navozuje příjemný pocit uvolnění.
  • Alpa konopný balzám, 150 ml - Přípravek určený pro masáže, vhodný zejména při chronickém onemocnění kloubů (artróza, artritida, revma). Obsahuje 5 % vysoce kvalitního konopného oleje, který zmírňuje zánětlivé procesy.

Další informace najdete na Alpa.cz.

Soutěžní otázka: K čemu je mimo jiné vhodný ALPA konopný balzám?

Nápověda: http://www.alpa.cz/cs/produkty/products/view/121

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.