Čt 13. 8. 2026Alena
Doprava

Téměř celá D2 ve směru na Brno je uzavřená kvůli přesunu složek mířících do postižených obcí

ČTK1 minuta čtení25. 6. 2021, 0:57
ilustrační foto.
ilustrační foto. · Foto: HZS JMK

Téměř celá D2 ve směru na Brno je uzavřená, slouží pouze pro přesun složek Integrovaného záchranného systému (IZS). Směr od Brna je průjezdný. Vyplývá to z dopravních informací zveřejněných na webu policie. Všechny jednotky integrovaného záchranného systému (IZS) včetně záchranných útvarů a USAR týmů, které vyhledávají lidi pod sutinami, se přesunují na Hodonínsko. Několik obcí tam zasáhlo tornádo.

Uzavírka ve směru na Brno platí od 23:20, a to v úseku mezi exitem 48 Břeclav až po nájezd na D1 v Brně, jde o exit 196 Brno-Jih. Web odhaduje, že by omezení mohlo skončit v pátek v 23:55.

Policie ČR poslala do postižených oblastí 360 policistů jako posily, pomůže také armáda.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhaslZprávy

Brňané vyrazili za zatměním Slunce. Hvězdárna vyprodala brýle, Špilberk zhasl

Brněnskou oblohu dnes sledovaly stovky lidí. Zájem o zatmění Slunce byl tak velký, že brněnská hvězdárna během jediného dne vyprodala všech 12 tisíc speciálních brýlí. Za úkazem se lidé vydali i na Špilberk. Hrad kvůli pozorování vypnul osvětlení a nechává své brány otevřené až do noci.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook