Čt 13. 8. 2026Alena
Doprava

Večerní bouračka čtyř kamionů a osobáku zastavila dálnici D1 u Brna. Dva lidé skončili v nemocnici

ČTK1 minuta čtení20. 9. 2018, 9:23
Zdroj: ZZS JMK
Zdroj: ZZS JMK · Foto: ZZS JMK

Provoz na 196. kilometru dálnice D1 u Brna ve směru na Ostravu ve středu večer na necelou hodinu zastavily nehody nákladních vozů a osobního auta. Dva zraněné záchranná služba převezla do nemocnice. V místě se rychle utvořila kolona.

Havárie se staly přibližně v 19:45. Policie podle mluvčí Kamily Haraštové samostatně řešila nehodu čtyř nákladních vozů a jednoho nákladního a osobního auta. Hasiči museli jednoho člověka vyprostit. „Nehoda si vyžádala jedno lehké a jedno středně těžké zranění, ženu v prvním případě a muže ve druhém jsme ošetřili a transportovali do Fakultní nemocnice Brno," řekla mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Policie provoz krátce před 21:00 obnovila v levém jízdním pruhu, havarované kamiony ale dál blokovaly pravý jízdní pruh. Za místem nehody se podle webu Dopravniinfo.cz rychle vytvořila několikakilometrová kolona.

Řidiči cestující od Prahy na Ostravu mohli dálnici opustit na exitu Brno-centrum, před tím už ale vjížděli do kolony. Předchozí sjezd Brno-západ se opravuje a sjet se tudy nedalo.

Kolona se tvořila i na D2 ve směru na Brno u křížení na D1, protože vozy neměly kam najíždět. Na D1 ve směru na Ostravu šlo znovu najet na exitu Brno-jih.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Před odjezdem na dovolenou nevypínejte router, lednici ani hlavní jističSpolečnost

Před odjezdem na dovolenou nevypínejte router, lednici ani hlavní jistič

Odjeli jste na dovolenou, ale elektroměr se nezastaví. Největší úsporu přitom často nepřinesou odpojené nabíječky, ale bojler, druhá lednice nebo klimatizace. Odborníci radí, co se před odjezdem vyplatí vypnout a na co raději nesahat.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook