úterý 4. srpna 2020 Dominik

Jihomoravští zdravotníci předvedli na Jakubáku návštěvníkům sanitky, dostalo se jim pochval za pomoc při koronaviru

Den pro zdravotníky na Jakubáku přilákal spoustu lidí. Rodiče chtěli dětem ukázat, jak fungují sanitky a nebo hasičské vybavení. Zdravotníci naopak dostali velké pochvaly za pomoc při koronavirové epidemii. Š

O víkendu se na Jakubském náměstí v Brně konala akce Záchranáři na Jakubáku. Na jedno z nejrušnějších brněnských náměstí se zdravotníci vydali spolu s dalšími složkami Integrovaného Záchranářského sboru a Dopravního podniku města Brna. Zdravotníci spolu s hasiči předvedli návštěvníkům své vybavené včetně sanitek a umožnili jim tak nahlédnout do zákulisí záchranářských akcí. 

Naoplátku dostali od přítomných lidí velké pochvaly. „Dostalo se nám tam opravdu milého poděkování za nasazení v nelehké koronavirové době. Uznání bylo cítit nejen ze strany pořadatelů akce, ale taky stovek lidí, kteří si přišli prohlédnout sanitku Biohazard týmu, speciální obleky a ochranné pomůcky. Toto poděkování teď chceme předat Vám, našim zaměstnancům, kteří jste se vydali opravdu na 100 procent!“ uvádí záchranáři na svých stránkách i sociálních sítích. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto ZZS JMK

Štítky zdravotníci, hasiči, izs, jmk, brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.