sobota 4. prosince 2021 Barbora

Tisíce mýdel zabalí za deset minut

Cestu skořicového mýdla od zabalení do obalu až po ovinutí do fólie na paletě mohou od úterý do pátku sledovat návštěvníci veletrhu Embax na brněnském výstavišti. Firma Equicom pro ně v pavilonu B uvedla do provozu balicí linku.

Ukázka se na veletrhu koná už pošesté. „Letošní novinkou je začátek linky, kdy zabalíme samotný výrobek, a také její konec, kde omotáme do fólie paletu s kartony,“ popsala marketingová koordinátorka firmy Equicom Michaela Zachová.

Lidé také uvidí manipulační roboty nebo potisk kartonů. „Výrobní část zabírá téměř čtvrtinu pavilonu B,“ sdělila Zachová. Doplnila, že přípravy na veletrh byly náročné. „Měnili jsme koncept, začátek a konec linky. Poprvé máme například horizontální balicí stroj. Snažili jsme se co nejvíce přiblížit reálnému prostředí,“ podotkla Zachová.

Zhruba desetiminutovou ukázku mohou návštěvníci vidět všechny dny veletrhu vždy v jedenáct, třináct, patnáct a sedmnáct hodin. „Jen v pátek je poslední demonstrace ve tři hodiny odpoledne,“ uzavřel mluvčí veletrhu Jaromír Krejčí.

Podívejte se na balicí linku v akci:

Autoři

Štítky embax, bvv, brno, balicí, linka, video, mýdlo, ukázka, zprávy, 2014

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.