pátek 7. října 2022 Justýna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Sezóna pikniků je v plném proudu. Jak si je užít i bez práce a co stojí za to vyzkoušet?

PR článek

Slunce svítí, deky se roztahují a plní se tím oblíbenými pochutinami. Léto a pikniková sezóna tedy může začít! Zapomeňte ale na velké nákupy, pracné přípravy a plnění těžkých piknikových košů – Wolt naštěstí nabízí pohodlnější řešení. Jeho partnerští kurýři vám totiž s piknikem v Brně mile rádi pomůžou a dovezou vám vysněné letní menu až na deku.  A to už do 30 minut od objednání!

Stačí si dobroty objednat z aplikace či ze stránek wolt.com, správně označit adresu a případně do poznámky upřesnit, kde vás kurýři najdou. A pak už máte vystaráno, ať už je vaše deka zrovna v Lužánkách, pod Špilasem, na Kraví hoře nebo kdekoliv jinde a mnohem dál. A pokud si náhodou nejste jistí, jestli na vaše oblíbené piknikové místo Wolt rozváží, stačí si to zkontrolovat na této modré mapě

Bez práce, spousta koláčů

Piknikové deky snesou všechny chutě i vůně světa. Záleží tedy jen na vás, co si na letní tabuli prostřete. Možností na brněnském Woltu je naštěstí spoustu. Některé pochutiny se ale ven do parku a do přírody hodí o něco více než jiné – třeba ty, co se dobře jí, v létě příjemně osvěží a zasytí zároveň. Ale pozor, je důležité přitom nezapomenout na vyváženost slaných a sladkých chutí! 

Proto se deky často plní třeba plněnými bagetami se zeleninou, saláty všeho druhu, oblíbenými pizzami, asijskými bowly či českými obloženými chlebíčky, ale v neposlední řadě také sladkým pečivem a zmrzlinou. Nezapomínejme ale ani na pitný režim, zvlášť v létě! Dobré jídlo je vždy třeba dobře zapít – k tomu zaručeně poslouží domácí limonáda nebo třeba kvalitní víno. A to vše (a mnohem víc) na Woltu najdete! 

Co stojí za to vyzkoušet?

Víme ale, že vybrat si jen jeden z brněnských podniků a obchodů na Woltu může být oříšek. Proto jsme pro vás předvybrali alespoň pár tipů, které patří mezi piknikové stálice. 

K dokonalosti vašeho piknikového menu a povýšení venkovního gastronomického zážitku na ještě vyšší úroveň vám ve Štatlu mohou pomoci třeba rybí speciality a saláty z aquaponické farmy Farmia Food Truck, sushi burrita a svěží bowly z Mr. Sushito, poctivé chlebíčky z Lahůdek Brno nebo porce asijských nudlí z nově otevřeného WOKINu. A pokud potom budete hledat ještě osvědčenou sladkou tečku, zajisté vás potěší nabídka ručně dělaných dezertů z Mlsné holky, „lamích ňamek” z YUMMY LAMY nebo tekutého potěšení v podobě bubble tea z COMEBUY. 

Některé podniky z Woltu za vás dokonce připraví i celá sýrová a masový prkénka pro všechny pozvané piknikáře. Mezi ně třeba podnik JustWine, ze kterého si kromě zmíněných prkének můžete objednat také prvotřídní tapas, italské kanapky a sendviče, olivy a hlavně výborné víno!

K létu pak nepochybně patří i hodně zmrzliny, která by se vám cestou z domu na piknik docela jistě roztekla. Partnerští kurýři z Woltu vám ji ale dovezou ještě ledovou – můžete si tak dopřát třeba rolovanou zmrzlinu z Mada ice cream & pizza, italské gelato z GROM nebo ověřené klasiky z Algida & Míša či Ben & Jerry's. Může se ale hodit i připomenutí, že Wolt po Brně rozváží z mnoha potravinových řetězců, jako je Žabka či Můj obchod.

K dokonalému pikniku pak už bude zbývat jen vybraná společnost. A ať už se chystáte na piknikové setkání se svou drahou polovičkou, kamarády nebo rodinou, užijte si čas se svými blízkými naplno, odpočiňte si a udělejte si radost! Wolt vám s tím rád pomůže. 

Ohodnoť článek

Štítky Wolt, Jídlo, Objednávání, Doručování, Donáška

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.