pátek 7. října 2022 Justýna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Bohaté snídaně, nové pochutiny i unikátní akce. Stylová kavárna v Brně slaví výročí vylepšenou nabídkou

PR článek

Už rok jezdí lidé z Brna a širokého okolí do stylové kavárny BiegunCafé u výběrové kávy probrat obchodní záležitosti nebo si pochutnat na bohatých snídaních či domácích dezertech. Podnik sídlící ve Slatině připravil zákazníkům ještě bohatší a pestřejší nabídku sortimentu, který se skládá z výhradně domácích potravin.

Základem je kvalita

Grilovaný kozí sýr z Francie na červené řepě s oříšky, trhané kančí maso podávané na čerstvě upečeném chlebu nebo míchána vejce na sádle se škvarky. To je jen krátký výčet nových pochutin, které lákají návštěvníky už několik měsíců do kavárny, jež se nachází hned u sjezdu dálnice D1. Podnik slavící roční výročí od založení nyní nabídku, která oslovuje nejen lidi z Brna, ale díky své výhodné poloze i z dalších měst České republiky, ještě vylepšuje. V menu najdou návštěvníci nově třeba hamburger s trhaným vepřovým masem podávaným na křupavé bulce od místních pekařů nebo na sladko připravené lívance s ovocem, které chutnají jako od babičky. 

Snídaně jako základ dne

Na přání zákazníků

Kvalita je na prvním místě, a proto se k nám vrací stále více zákazníků. Náš sortiment vychází z produktů, které se nedají jen tak koupit v supermarketu či jiné kavárně. I po roce fungování se ale máme stále co učit a snažíme se zlepšovat. Klíčové je pro nás naslouchat zákazníkovi a znát jeho chutě i požadavky,“ popisuj majitel a zakladatel BiegunCafé Jiří Biegun

Podle Bieguna se díky zpětné vazbě od hostů daří nabídku vylepšovat. Například brzy přibude k oblíbeným pochutinám domácí uzené cigáro nebo nové speciality pro vegetariány, kteří si už nyní pochutnávají třeba na sendviči se zrajícím sýrem s hruškovou marmeládou a baby špenátem. Podnik navíc pravidelně ladí sezónní nabídku. V létě si tak návštěvníci vychutnají osvěžující ovocný fresh, vyhlášenou řemeslnou zmrzlinu Tomivo Gelato nebo pestrou škálu letních drinků. 

Business snídaně i firemní akce

Kavárna poutá pozornost nejen díky vyhlášeným dobrotám či kvalitní kávě. Vzhledem k útulnému interiéru s četnými designovými prvky si oblíbili prostory také podnikatelé. Ti oceňují příjemné prostředí, u nějž se nachází prostorné parkoviště, k obchodním schůzkám nebo k pořádání firemních akcí. Součástí podniku je například pódium, na němž lze promítat a uskutečnit okolo něj přednášky, školení či další meetingy. 

Máme také moderní a praktickou zasedačku, která má veškeré vybavení pro komfortní jednání. Kapacita činí až sedmnácti lidí. Zákazníci si chválí nejen vybavení, ale také nabízené služby včetně možnosti cateringu,“ říká Biegun. 

Příjemné prostředí vybízí nejen k posezení, ale také k obchodním schůzkám

Mimořádná setkání, která spojují 

Provozovatel kavárny oživuje prostory čas od času i netradičními setkáními, jež poutají pozornost veřejnosti. Například naposledy se v podniku odehrála charitativní vernisáž, kdy ruská a ukrajinská malířka společně namalovaly obraz. „Obraz, který se vydražil a výtěžek šel na pomoc jak na Ukrajinu, tak do Ruska pozůstalým. Vernisáž 'Jsme lidi’ získala velkou pozornost. Chceme v podobných akcí dále pokračovat,“ dodává Biegun. 

Ruská akademická malířka Evgeniya Zolotareva a ukrajinská umělkyně Anna Martynenko namalovaly společně pro dobročinné účely obraz

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky BiegunCafe, Brno, Kavárna, Podnikání, Menu

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.