čtvrtek 23. září 2021 Berta

Tip na letní zábavu v Brně – městská hra na kole, s osvěžením i soutěží! 

PR článek

Chcete zažít Brno z jiné perspektivy? Značka ovocných pivních mixů Cool letos slaví 10. výročí a společně s bikesharingovou společností Rekola připravila městskou venkovní hru, kterou si můžete zpříjemnit své léto s přáteli! Navštivte čtyři stanoviště, vyluštěte hádanky a soutěžte o skvělé výhry!

Hledáte skvělou zábavu na letní odpoledne nebo víkendy s přáteli? Vyzkoušejte unikátní venkovní hru, která vznikla ve spolupráci značky Cool a společnosti Rekola! V rámci hry se podíváte na čtyři zajímavá místa moravské metropole – Park Koliště, Obilní trh, Björnsonův sad a Park Lužánky. Jednotlivá místa můžete navštívit v libovolném pořadí a budete na nich plnit nejrůznější šifry.

Po městě se můžete pohybovat pěšky, ale pokud chcete být dostatečně rychlí, nejvhodnější jsou rekola. Díky partnerství Coolu a Rekol je hra zcela zdarma a platíte si pouze jízdné, když se rozhodnete pro využití růžových bicyklů.  

Odměna za rychlost

Ti nejrychlejší budou na konci léta odměněni jízdami zdarma či zásobou Coolů, díky nimž se můžete osvěžit třeba i po jízdě na kole. Cool si totiž pro letošní léto připravil novinku v podobě celého 7členného nealko portfolia s obsahem alkoholu 0,0 % obj. Navíc v tomto nealko upgradu můžete vyzkoušet i novou příchuť Rybíz a limetka. Tak vzhůru do toho, osvěžte si den a dejte městu šťávu! 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Staropramen, Brno, Pivo, Léto, Osvěžení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.