sobota 18. září 2021 Kryštof

Gábinka se už nutně chtěla podívat na Brno, holčička nepočkala na tátu, dědu ani sanitku

Když miminko zavelí, že chce ven, jsou na něj krátcí doktoři i maminka. Malé Gábince se nechtělo čekat na tatínka, který spěchal ze služební cesty, na dědečka, který už vytahoval auto a ani na sanitku. Po několika krátkých minutách se na svět vydala doma. Statečné mamince pomohla její sestra.

Malá Gábinka se na svět opravdu hodně těšila. Nepočkala na tatínka, který se právě vracel ze služební cesty ani na dědečka s náhradním autem a odmítla i převoz do porodnice sanitkou. V pouhých pár minutách se před pěti dny narodila v domácím prostředí. K překotnému porodu v Brně poslali operátoři záchranářskou posádku hned, jak se o události dozvěděli, na miminko, které toužilo po světě, ale nestačili.

Statečné a šikovné mamince s porodem pomáhala i její sestra Anna, která byla celou dobu na místě a o rodičku se starala.„Děkujeme pohotovým operátorkám jihomoravské záchranky, byly velkou pomocí a oporou na telefonu. Záchranáři dorazili jen malou chvilku poté, co holčička přišla na svět. Poskytli potřebnou péči a konstatovali, že maminka i dcerka jsou v pořádku. Celá rodina děkuje za skvělou a profesionální pomoc! Přejeme hodně dalších šťastných konců do budoucna,“ popisuje novopečená teta.

Hodnocení článku je 88 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Zzs jmk

Štítky Porod, miminko, brno, jihomoravský, zzs, porodnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Dmarka Kucrová

Malé Gábince hodně zdraví a štěstí ! Mamince hodně sil, aby dcerušku v pohodě vychovala

sobota, 6. března 2021, 04:00

Irena Cichá

Šikulka Gábinka :-) Jen kdyby věděla, do čeho se rodí, asi by ani nespěchala! Přeji krásný život :-)

pátek, 5. března 2021, 14:22

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.