pondělí 27. září 2021 Jonáš

V Brně se ztratil chlapeček. Osmiletého školáka poznal všímavý řidič autobusu

Ve čtvrtek večer se na policii obrátili zoufalí rodiče, kteří už od odpoledne marně hledali svého osmiletého syna. Policisté rozjeli pátrací akci a fotografii chlapce rozeslali po Brně. Díky tomu si pak ztraceného školáka všiml pozorný řidič autobusu, který kontaktoval policii. Spolu pak chlapce předali rodičům.

Řidič brněnského autobusu pomohl policistům v úspěšné pátrací akci, která proběhla ve čtvrtek večer. Na obvodní oddělení do Komárova přišli nešťastní rodiče, kteří oznámili pohřešování osmiletého syna. Chlapec se ztratil odpoledne týž den a až do večera se ho neúspěšně rodiče snažili nalézt sami, než se obrátili na strážce zákona.

Pátrací akce se rozjela okamžitě a policisté o ztraceném chlapci informovali i další organizace. Jako správná volba se nakonec ukázalo rozeslat školákovu fotografii, podle které ho okolo osmé večerní poznal řidič brněnského dopravního podniku. Ten policistům zavolal, že chlapec se nachází v autobusu u Grandu. Díky řidičově všímavosti se tak chlapec dostal do bezpečí domů.

„Největší poděkování tedy patří pozornému řidiči autobusu, díky němu se chlapec do hodiny od oznámení vrátil v pořádku ke svým rodičům." uvedl mluvčí policie David Chaloupka.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Pixabay.com

Štítky Autobus, pátrání, chlapec, řidič, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.