pondělí 27. září 2021 Jonáš

Z očí do očí. Jan Kraus přiveze do Brna svou talkshow, veškerý výtěžek půjde handicapovaným dětem

PR článek

Do Brna dorazí 16. září Jan Kraus, který se z červeného gauče přesune do brněnského divadla Radost. Díky benefiční show Z očí do očí s Janem Krausem mohou Brňané pomoci dětem a mladým handicapovaným lidem sportovat. Peníze vybrané ze vstupného jdou totiž kompletně Nadačnímu fondu Emil. Vstupné činí 350 korun a je v prodeji online.

Nadační fond Emil je nezisková organizace, která pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem sportovat, a to především formou přímé finanční pomoci. Do dnešního dne NF Emil podpořil přes 8 tisíc individuálních sportovců i sportovních týmů a pomohl tak zkvalitnit konkrétní mladé životy. Zatímco existují vládní programy na podporu sportu a pohybových aktivit dětí bez handicapu, cílená systémová podpora pro děti s handicapem prakticky neexistuje. A právě to se NF Emil snaží měnit.

Pomáhat a zároveň se bavit? Přesně to umí benefiční show Z očí do očí s Janem Krausem. Známý televizní bavič dorazí do Brna, aby společně s diváky „vyzpovídal“ hned tři hosty. Jedním z nich bude rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš. Z očí do očí si s Krausem popovídá také herec Dušan Vitázek a dvanáctiletý hudební talent Samuel Rychtar.

„Novinkou letošního benefičního večera je, že dotazy mohou klást také diváci. Věřím, že show splní svůj účel: pobaví všechny hosty a zároveň nám pomůže získat příspěvek do nadačního fondu. Získané peníze využijeme pro mladé sportovce se zdravotním postižením. Právě s nimi totiž spolupracujeme,“ konstatuje Pavel Zbožínek z Nadačního fondu Emil.

Večerní show se koná v rámci 9. ročníku Evropských her handicapované mládeže Emil Open. Letní hry, na které dorazí více než 600 účastníků z 13 evropských zemí, se v Brně konají od 16. do 20. září 2020.

Vstupenky na událost jsou v online prodeji. Jedno místo vyjde na 350 korun. Kapacita je omezena.


  

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky z očí do očí, jan kraus, nadační fond emil, výtěžek, handicap, sportovci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.