čtvrtek 2. července 2020 Patricie

K moři do Chorvatska vlakem přímo z Brna. RegioJet zavede na léto pravidelnou linku do Rijeky

K moři pohodlně vlakem a přímo z Brna. RegioJet plánuje zavést v letošní letní sezóně přímé vlakové spojení z České republiky do chorvatské Rijeky. Linka pojede v obou směrech minimálně třikrát týdně. První souprava by měla vyjet 30. června.

Nový letní spoj by měl podle mluvčího RegioJetu Aleše Ondrůje jezdit každou středu, sobotu a pondělí. První vlaková souprava vyjede na konci června, linka bude v provozu až do druhé poloviny září.

„Cestujícím by měl nabídnout nejvýhodnější a nejpohodlnější možnost, jak se dostat z Česka na Jadran. Stejně jako na ostatních mezinárodních spojích, plánuje RegioJet i zde atraktivní ceny jízdenek," uvedl Ondrůj.

V Chorvatsku budou pak podle Ondrůje mít cestující možnost využít návazných autobusů pro rozvoz přímo do míst jejich dovolených na chorvatském pobřeží.

„RegioJet plánuje upřesnit veškeré detaily během následujících dnů, kdy chce zahájit prodej jízdenek a také oslovit cestovní kanceláře a agentury s nabídkou přepravy jejich klientů za nejvýhodnější ceny," dodal mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo31 čtenářů

Foto RegioJet

Štítky praha, rijeka, brno, moře, vlak, cestování, dovolená, chorvatsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.