Namol opilá řidička si v Brně jela na benzinku pro další víno, nabourala tankovací stojan

Autoři

Brněnští policisté obvinili pětačtyřicetiletou ženu, která 8. listopadu kolem osmé hodiny ranní nasedla namol opilá do svého auta a jela si na benzinovou čerpací stanici pro další alkohol.Při příjezdu na benzinku však nezvládla řízení a narazila do tankovací stojanu.  O kousek dál sice zastavila a rovnou zamířila do prodejny k regálu s vínem.

Řidička si koupila dvě láhve vína a cigarety a chtěla odejít. Pracovnice benzinky ji však nikam nepustila. Policistům, kteří dorazili na místo, bylo již na první pohled jasné, odkud vítr vane. Po„tvrdila to i následná dechová zkouška s výsledkem 2,65 promile alkoholu. 

„Požití alkoholu před jízdou řidička doznala a s výsledkem souhlasila. Celková škoda  byla předběžně vyčíslena na šedesát tisíc korun. Ženě nyní může počítat s trestem za ohrožení pod vlivem návykové látky," uvedla policejní mluvčí Petra Hrůzová.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky benzinka, opilá řidička, alkohol, nehoda, víno, Brno

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.