pátek 3. července 2020 Radomír

VIDEO: Chuck Norris už toho má dost. Brněnský videotvůrce pobavil videem k úterní demonstraci

Chuck Norris sleduje televizi. Na obrazovce se postupně objeví Andrej Babiš, Tomio Okamura a Miloš Zeman. Americká bojová legenda už to nevydrží a rozmlátí televizi. Brněnský tvůrce virálních videí Michal Orsava opět baví internet. Tentokrát jde však o pozvánku na celostátní demonstrace proti premiérovi v demisi Andreji Babišovi, která je naplánována na úterý 5. června.

„Já pojedu," vzkazuje na videu Chuck Norris do telefonu, jehož autorem je Michal Orsava - tvůrce virálních videí jako Brno - město vzrušení, Knight Rider na D1 nebo Babišovy dostihy. 

Opravdu přijede? Těžko říct. Chuck Norris může všechno, to ví celý svět.

Jedno je však jisté - v úterý 5. června v 18 hodin se po celé republice sejdou lidé, kteří jsou nespokojeni se současnou politickou situací. Celostátní akci svolala iniciativa Milion chvilek pro demokracii. jejíž doborovlníci sbírali na veřejných akcích i internetu podpisy požadující odstoupení Andreje Babiše z funkce. Ke konci května měla petice okolo 250 tisíc podpisů. 

V Brně se lidé sejdou na Zelném trhu. Začátek akce je v 18 hodin. Protest bude mít také formu koncertu, na akci vedle řečníků vystoupí také kapela OKno nebo Meteor z Prahy. 

Foto Chuck Norris

Štítky Chuck Norris, Michal Orsava, milion chvilek pro demokracii

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.