Počasí dnes24 °C, zítra19 °C
Pátek 22. září 2023  |  Svátek má Darina
Bez reklam

Stavební veletrhy doplní akce k dřevostavbám

Tradiční stavební veletrhy, které se uskuteční v dubnu na brněnském výstavišti, doplní letos poprvé samostatná akce zaměřená na dřevostavby. Čtyřdenní stavební veletrhy začnou 23. dubna.

Veletrh přinese ucelenou prezentaci dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základů a opláštění pro dřevostavby. „Stranou nezůstane ani speciální technika pro dřevěné stavby, či stroje a zařízení ke zpracování dřeva,“ řekla Jana Tyrichová z Veletrhů Brno.

Návštěvníci uvidí jednotlivé kroky stavby dřevěných domů. První den veletrhu se zájemci dozví vše potřebné k rozhodnutí o stavbě.

„Druhý den zjistí, jak se to dělá, zdroje financování a také to, jak se v dřevostavbě bydlí. Třetí den je pak věnován oblasti, kterou můžeme nazvat, jak to má vypadat,“ uvedla Tyrichová.

Letošní stavební veletrhy budou celé ve znamení energeticky úsporného stavění. Státní fond rozvoje bydlení zorganizuje poradenské centrum k programu PANEL 2013 +. Program je určený pro všechny vlastníky bytových domů bez rozdílu technologie výstavby.

Zdroj: ČTK
Foto: www.bvv.cz

Štítky Stavební veletrhy, Brno, výstaviště, dřevostavby, veletrh, dřevostavba, Brněnské výstaviště, Veletrhy Brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Stavební veletrhy doplní akce k dřevostavbám  |  Kultura  |  Zprávy  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.