pondělí 4. července 2022 Prokop

Stavební veletrhy doplní akce k dřevostavbám

Tradiční stavební veletrhy, které se uskuteční v dubnu na brněnském výstavišti, doplní letos poprvé samostatná akce zaměřená na dřevostavby. Čtyřdenní stavební veletrhy začnou 23. dubna.

Veletrh přinese ucelenou prezentaci dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základů a opláštění pro dřevostavby. „Stranou nezůstane ani speciální technika pro dřevěné stavby, či stroje a zařízení ke zpracování dřeva,“ řekla Jana Tyrichová z Veletrhů Brno.

Návštěvníci uvidí jednotlivé kroky stavby dřevěných domů. První den veletrhu se zájemci dozví vše potřebné k rozhodnutí o stavbě.

„Druhý den zjistí, jak se to dělá, zdroje financování a také to, jak se v dřevostavbě bydlí. Třetí den je pak věnován oblasti, kterou můžeme nazvat, jak to má vypadat,“ uvedla Tyrichová.

Letošní stavební veletrhy budou celé ve znamení energeticky úsporného stavění. Státní fond rozvoje bydlení zorganizuje poradenské centrum k programu PANEL 2013 +. Program je určený pro všechny vlastníky bytových domů bez rozdílu technologie výstavby.

Zdroj: ČTK
Foto: www.bvv.cz

Štítky Stavební veletrhy, Brno, výstaviště, dřevostavby

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.