sobota 4. prosince 2021 Barbora

Kanadský muzikant Bryan Adams zahraje příští rok v Brně

Kanaďan Bryan Adams zahraje 18. června 2014 v Brně. Čtyřiapadesátiletý zpěvák, kytarista, skladatel a příležitostný fotograf, který se do Česka vrací pravidelně, tentokrát vystoupí pod širým nebem na Velodromu. Dnes to sdělil Petr Novák z agentury Live Nation.

Zejména v 80. a 90. letech patřil Adams k nejznámějším tvářím rockové a popové scény, fanoušky má také v Česku. K jeho hitům patří skladby Heaven, Summer of '69 a Run To You. Zatím poslední řadovou desku nazvanou 11 vydal před pěti lety, stále však intenzivně koncertuje. 

Adams v Česku poprvé hrál v roce 2003, od té doby se často vrací. Před dvěma lety přilákal v Praze 12.000 lidí, loni bavil publikum na festivalu Benátská noc v libereckém areálu Vesec.

Vystoupení Adamse na Velodromu je zatím asi největší koncertní akcí, ohlášenou v Brně na příští rok. Už v únoru zahraje v hale Vodova britská kapela Smokie. Na 4. a 5. června ohlásila dvě vystoupení v Kajot Aréně znovuzrozená kapela Lucie. Přijedou také skupiny Steel Panther nebo Vanilla Fudge.

Zdroj ČTK

Štítky Bryan Adams, koncert, Brno, Velodrom, 2014

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.