Počasí dnes20 °C, zítra23 °C
Sobota 25. května 2024  |  Svátek má Viola
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Ultimátní Love Fest přinesl večer plný zážitků, nechyběla žádost o ruku

PR článek

Na 1. máje proběhl v prostorách brněnské Galerie Vaňkovka Ultimátní Love Fest, kterým Loterie Korunka oslavila svátek lásky. Návštěvníci festivalu se mohli pobavit za přítomnosti několika špičkových českých hudebních interpretů, ochutnat dobroty od producentů z místní gastroscény a získat speciální merch od návrháře Jana Černého. Během večera, který moderoval Milan Peroutka, si mohli také ověřit, zda i u nich platí známé rčení „štěstí ve hře, neštěstí v lásce.“ Že to tomu tak být nemusí, se návštěvníci přesvědčili hned několikrát díky testům se šťastnými čísly. Vrchol večera představovala nečekaná a emotivní žádost o ruku, která dokonale podtrhla romantickou atmosféru akce.

Festivalová atmosféra byla plná radosti a pohody, což dokazovaly stovky spokojených návštěvníků z Brna a širokého okolí, kteří se přišli bavit a podpořit své oblíbené interprety. Hvězdnou show odstartovala držitelka ceny Anděl roku 2023, písničkářka a zpěvačka Lenny, která představila songy ze svého aktuálního alba Hearts, ale i několik starších hitů. V jejím repertoáru se střídaly rychlé melodie s těmi pomalými. „Tohle byl můj první letošní festivalový koncert, díky Brno,“ rozloučila se Lenny s návštěvníky. Hned za ní publikum rozpálila indie-popová kapela Lake Malawi v čele s frontmanem Albertem Černým. Závěr večera patřil charizmatické zpěvačce Anetě Charitonové, uměleckým jménem Annet X, která spolu se svým partnerem, hudebním producentem DJ NobodyListen, předvedla zapálenou show plnou energie a vášně.

Propojené zážitky

Celým večerem provázel herec a moderátor Milan Peroutka, který si mezi jednotlivými nástupy hudebních interpretů pro návštěvníky připravil testy lásky, aby si tak ověřili, zda u nich platí rčení „štěstí ve hře, neštěstí v lásce“ nebo zda se dá být i šťastně zamilovaný a také něco vyhrát. Úspěšnost dvojic spočívala ve shodě šťastných čísel. Odměnou jim pak byly losy Loterie Korunka. A to nebylo všechno, každý, kdo se při vstupu prokázal tiketem nebo online sázkou u Korunky na 1. května za minimálně 500 Kč, získal unikátní merch – triko Love s „dirty“ grafikou a vintage duchem od návrháře Jana Černého. Přítomní si také mohli vychutnat dobroty od známých jmen brněnské gastroscény a symbolicky si přiťuknout na oslavu lásky výborným proseccem. Vrcholem večera se stala nečekaná žádost o ruku, kdy jeden z účastníků festivalu překvapil svou partnerku romantickým gestem přímo na pódiu. 

Ohodnoť článek

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Ultimátní Love Fest přinesl večer plný zážitků, nechyběla žádost o ruku  |  Kultura  |  Zprávy  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.