čtvrtek 21. října 2021 Brigita

Brno opět ožilo s Show and the City. Pomohlo nemocné Nikolce a papouškům v nouzi

PR článek

Po třiadvaceti měsících se benefičnímu galavečeru Show and the City povedlo perfektně navázat na svůj předchozí ročník, tentokrát s patronkou Chantal Poullain. Okouzlující prostor atria hotelu Barceló Brno Palace vyplnily nejnovějsí skvosty z jehel návrhářů Ivety Řádkové, Aleše Báry, Miroslava Michaela Knota, salónu Eccitante, Le Chaton, Menage, New Way Concept, Salónu č.4 a svatebního studia Dany Svozílkové.

Modelky byly doslova ty nejkrásnější v Česku: jednalo o finalistky a vítězky Miss Czech Republic. Celá show probíhala za doprovodu charismatického moderátora Petra Vágnera, zpěvu Kate Mátl, Anny Julie Slováčkové, Kristýny Daňhelové a tajemných triků kouzelníků Lukáše a Pavla Šeklin.

Francouzskou atmosféru večera nádherně doladilo koncertní křídlo, na které zahrál Petr Svozílek a na vzrušující exkurzi do Moulin Rouge hosty vzal Cabaret Des Peches.

Výtěžek ve formě šeků předala patronka večera Show and the City Chantal Poullain společně s Petrou Pachlovou, zakladatelkou dobročinné organizace Dnes Pomáhám. Právě Dnes Pomáhám totiž zajistilo společně s agenturami Wonder Production a Top Promo produkci celého večera.

Letošní ročník pomáhal čtrnáctileté Nikolce s Wilsonovou chorobou a organizaci Laguna, která pečuje o papoušky v nouzi. „Jsem moc pyšná na celý náš tým Show and the City, skvělé účinkující, trpělivé partnery a všechny vystupující. Hosté byli také úžasní a celý večer panovala skvělá atmosféra. Věřím, že se nám daří vybudovat výjimečnou akci, která bude mít v Brně tradici. Letos se nám podařilo vybrat celkem 183 000 korun dvěma vybraným příběhům a zároveň ukázat lidem, že pomoc je atraktivní a že z jakékoliv události můžeme vykouzlit dobrý skutek,“ sdělila v závěru večera zakladatelka organizace Dnes Pomáhám, Petra Pachlová.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Brno, Show and the City, Nikolka, Benefice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.