čtvrtek 1. října 2020 Igor

TIPY NA VÍKEND: Kalle nebo Mutanti na Dominikánském náměstí, Pivní festival, Letní filmová škola nebo balkánské rytmy

Letní večery při hudbě, tanci i romantiky nemusíte trávit jen v Brně. Ačkoli brněnský víkend je opět zcela zaplněný skvělým programem, volno vyloženě láká zajet si na výlet. Například Uherské Hradiště se nezaleklo přísných opatření a i přes pokoronavirové období láká na Letní filmovou školu. Pokud jste se ale rozhodli zůstat v Brně, čeká vás víkend plný koncertů, pivních speciálů a křepčení do rytmů Balkánu.

Parno se vrátilo do Brna a láká jeho obyvatele k vodě. Než se rozpustit, vydejte se před tím na Pivní festival. Osvěžit se douškem zlatavého moku se můžete kdekoli, na Svoboďáku na vás ale čekají nejrůznější speciality ze známých i neznámých pivovarů a pivovárků. A není kam spěchat. Na degustaci se můžete stavit až do zítřejšího večera.

Těšíte se na vlahý večer přímo v centru města? A že byste si rádi i něco poslechli nebo skočili do rytmu? Zamiřte dnes na Dominikánské náměstí. Na podium tady v sedm hodin vyskočí hned dvě kapely, aby vás rozparádili. Bert and friends spolu se skupinou Mutanti hledaj východisko vás rozhodně chladné nenechají. 

Pokud máte chuť na porci filmových zážitků mimo Brno, sedněte na vlak nebo do auta a vydejte se na Letní Filmovou školu do Uherského Hradiště. Příjemné městečko nabízí filmovou atmosféru, bohatý program a letní kina. Celá tato nádhera začíná už dnes

Éterická kapela KALLE se na Dominikánském náměstí objeví zase zítra. Pokud si chcete užít romantický večer plný jemné hudby, rozhodně by vaše kroky měly v sobotu v sedm hodin směřovat právě sem. Kalle dokážou uhranout jednoduchými prostředky – zasněným, osobitým ženským zpěvem v doprovodu pouze elektrické kytary a občasných beatů automatického bubeníka

Máte v plánu vlnit se pomalu se svou polovičkou na Dominikánském náměstí, ale vaši kamarádi by raděj pořádnou párty? Nemusíte za nimi chodit daleko. Na nádvoří Trojky se v sobotu totiž rozjede balkánské křepčení s energickou dvojicí DJjů MALALATA. Rytmy balkan beats, gypsy, brass, reggae a world music roztančí každého, kdo se zítra v šest hodin jen náhodou octne nedaleko Trojky. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto LFŠ

Štítky kultura, brno, uherské hradiště, lfš, kalle, dominikánské náměstí

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.