pátek 7. října 2022 Justýna

TIPY NA TÝDEN: Vladivojna La Chia, cestovatelský deník, Future Gate, slovenský stand-up, ATMO Music a mistři pánského striptýzu

Co vás nejvíce zaujme při výběru partnera? Dobrodružné vyprávění, vypracované tělo, krásný hlas, smysl pro humor nebo vědomosti? Partnera vám bohužel nedohodím, ale pokud vám něco u toho aktuálního chybí, tak si to můžete užít externě alespoň na některé z blížících se akcí.

Cestovatel Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách vyrazil s tuktukem z Thajska přes půl světa až na Moravu! Tuktuk je thajská tříkolka, kterou si pořídil v Thajsku a vydal se na roční cestu přes přes Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko a Slovensko, až jej přesně do roka a do dne dotlačil na Moravu. O tom, že to jde, když se chce, jak zvládnou těžké situace, nebo jaký to je být sám jeden rok na dobrodružné cestě a mnoho barvitých historek plných neskutečných situacích, útěků před slonem, příšerných Indů ale i nádherného Íránu vám Tomík povykládá v pondělí 3. února v Expediční klubovně.

Vladivojna La Chia se svou doprovodnou kapelou 4Trio zahrají ve středu 5. února v Kabinetu Múz průřez z Vojniny tvorby a zhudebněných básní Anny Barkovové. Koncerty jsou výjimečné svou živelností a pestrostí.

Sedmý ročník sci-fi festivalu Future Gate ovládne neonový svět cyberpunku. Největší český festival sci-fi filmů a kultury se přesune ve středu 5. února z Prahy do brněnské Hvězdárny a planetária a do Kina Art a bude trvat až do neděle 9. února. Sedmý ročník festivalu kromě premiérových snímků, klasiky a dokumentů přinese nově i soutěž žánrových novinek. Výchozím tématem filmové přehlídky je „svoboda“, vizuálním prostředkem k jejímu zobrazení se stane populární subžánr sci-fi: „cyberpunk“.

ATMO Music vyrážejí po roční koncertní pauze na tour s živou kapelou v rámci které vystoupí i v brněnském Metro Music Baru ve čtvrtek 6. února.

Silné Reči stand-up comedy show je zárukou toho, že vás čekají dvě hodiny plné zábavy - i když slovenské a trošku ostřejší. Ostřílení komici ale i vycházející hvězdy slovenské komedie se postarají o to, že v pátek 7. února odejdete z představení s úsměvem na tváři.

Světová elita pánského striptýzu opět v Brně! A do vystoupení dají zřejmě všechny své dovednosti a předvedou to nejlepší, jelikož se jedná rovnou o Mistrovství světa v pánském striptýzu. Pokud oceníte vypracovaná mužská těla, tak se přijďte pokochat v pátek 7. února Zoner Bobyhall.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Pavel Gabzdyl, Neuvěřitelné Brno

Štítky Vladivojna la Chia, Tomík na cestách, Future Gate, tipy, ATMO Music, Silné reči, striptýz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.