sobota 19. září 2020 Zita

TIPY NA TÝDEN: Nastavení mysli ve Scale, Africké trhy, cestovatelská přednáška o Americe, Stand-up v Metru a retro Millenium party v Sonu

Řekl vám někdy někdo, že něco nedokážete? A kousli jste se a zvládli to nebo jste se naopak vzdali? Tento týden bude o tom, že vše o tom, jak si nastavíte mysl. Uvidíte, že zvládnout se dá všechno, projít kus Ameriky nebo bavit na pódiu dav lidí. A těm nejlepší postačí kousek ovoce, aby si vsugerovali, že jsou třeba v Africe.

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, bude mít ve Scale v pondělí 27. ledna přednášku na téma Nastavení mysli. O čem bude? Výzkumy ukazují, že lidé mají tendenci podléhat jednomu ze dvou typů myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a výrazně lepším výsledkům. Změnou způsobu myšlení lze výrazně ovlivnit život k lepšímu. V osobním životě i v kariéře. 

V úterý 28. ledna se můžete pobavit v Metro Music Baru díky akci Na stojáka. Na této stand-up show vystoupí Tomáš Měcháček, Ester Kočičková, Daniel Čech a Radek Petráš.

Lucie Kutrová se vydala sama pěšky z Mexika do Kanady přes jednu z nejtěžších cest na světě - Pacifickou hřebenovku.  Ročně se na ni vydá několik tisíc lidí, ale dokončí ji asi jen přibližně desetina z nich. Lucie mezi ně patří. O tom bude také její přednáška, kterou si můžete poslechnout ve čtvrtek 30. ledna ve Scale. Před sedmi lety se rozhodla úplně změnit svůj život a odtehdy si plní přání ze svého seznamu všeho, co by chtěla zažít a vyzkoušet. O tom, co všechno zažila, napsala knihu 151 dní Pacifickou hřebenovkou.

Dnes už kultovní G’oldies dostává mladšího sourozence. Akce Millenium nabídne v sobotu 1. února v Sonu aktuální hudbu, videoprojekce videoklipů a zábavu celou noc pod taktovkou DJ Cuba 6.

Africké trhy budou v Brně! Další vydání famářských trhů Virunga s výběrem exotického afrického ovoce a jiných pochutin zavítá opět do Brna, tentokrát do Tržnice Brno u Zelného trhu. Hosté se mohou těšit na farmářské ovoce z Ugandy a Zanzibaru, sušené ovoce vyzrálé na africkém slunci, kávu, oříšky, různé druhy čokolád, čerstvá ovoce z Asie nebo třeba smoothie a limonády z čerstvě lisované šťávy z cukrové třtiny.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Pavel Gabzdyl, Neuvěřitelné Brno

Štítky SONO, millenium, Prokrastinace, Na Stojáka, Africké trhy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.