pátek 3. července 2020 Radomír

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vaňkovka Fest míří do finále! První den v srpnu to rozbalí Dan Bárta s kapelou ALICE a Thom Artway

Měsíc zábavy s Vaňkovkou jde do finále. Ve čtvrtek se u oblíbené nákupní galerie na pódiu vystřídají hned dvě české hvězdy šoubyznysu. Mladý písničkář Thom Artway to rozbalí jako první, hned po něm si pódium podmaní Dan Bárta s kapelou ALICE

Každá legrace jednou končí. Galerie Vaňkovka si každý den připravila na celý červenec festival plný hudby, divadla, legrace a dobrého jídla a pití. Čtvrteční šou však celý tento festival ukončí kolosálním koncertem dvou známých zpěváků

Tím prvním bude mladý talent Thom Artway, který dokázal rozvášnit na každém svém vystoupení celé davy. Blonďatý zpěvák z Valašska si svými písněmi podmanil posluchače všech věkových skupin. Thom začínal jako pouliční muzikant v Sydney a za loňskou desku All I know získal nominaci Českého Anděla v kategorii Sólových interpretů. Určitě znáte jeho nejznámější hit I have no inspiration který dlouhou dobu ovládl české i světové hitparády. 

Hned po prvním hudebním zážitku si jistě užijete i dalšího interpreta. Po nemoci, která náhle zachvátila Dana Bártu, je znova plný síly a připraven k rozpoutání fenomenální šou. Jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. A všichni ti, kteří se na Dana Bártu s kapelou ALICE těšili už na začátku července, rozhodně nepůjdou z koncertu ochuzeni. 

ALICE patří mezi nejzásadnější kapely českého rocku 90. let. Zakončí tak letošní Vaňkovka Fest stylově a v původní sestavě. V rámci České republiky jde o jediné a exkluzivní vystoupení této kapely s celovečením programem v roce 2019! Bude to skvělé!

PR text | Foto Vaňkovka Fest

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.