sobota 30. května 2020 Ferdinand

TIPY NA TÝDEN: Swingový večer, Mandrage, Tafrob, Tonya Graves, Sněhurka na ledě

Nezamrzli jste ještě? Pokud vydržíte do konce týdne, tak uvidíte, že na ledu se dá fungovat dokonce i s nadšením a úsměvem. Do té doby jsem připravila seznam akcí, které rozproudí krev a rozehřejí ztuhlé kosti. Protože zmrzlý čtenář, špatný čtenář.

Ve středu 30. ledna v Sono Centru se uskuteční velký swingový večer se vzácnými hosty z Čech i Velké Británie, Sono Swing Gala. Program sestavil nejvýznamnější český swingový zpěvák Jan Smigmator, kterého doprovodí band Felixe Slováčka a hlavním zahraničním hostem bude Mitch Winehouse, otec Amy Winehouse.

Mandrage si zřejmě udělají hezké dva dny v Brně. Na Melodce budou mít totiž dva koncerty. První ve středu 30. a druhý ve čtvrtek 31. ledna. Toto klubové turné by po několika letech mělo ukázat kapelu "nahou", tedy bez velkých světel a efektů. Půjde tak především o hudbu a kontakt s fanoušky, zaznít by měly zejména starší písně, ale samozřejmě dojde také na největší hity kapely.

Tafrob pokřtí v pátek 1. února v Kabinetu múz svou novou desku Není co ztratit 2. A tím to nekončí, ten večer totiž bude rovnou trojitý křest. Daniel pokřtí svoje EP, který mu produkoval DJ Fatte a a přijde řada i na novou desku 1991 od Michajlova.

Reprezentační ples MENDELU k výročí 100 let od založení bude v pátek 1. února v Besedním domě. Večer si můžete vychutnat na vlnách swingu a dalších melodií v podání Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers.

Tonya Graves, která 16 let působila v kapele Monkey Business, bude mít koncert v sobotu 2. února v Mersey. Bude to poprvé, co vystoupí v tomto klubu. Navíc po koncertě následuje párty. Můžete se těšit na večer plný popu a blues.

To by bylo, aby se nejkrásnější muzikál na ledě nedostal taky do Brna! V sobotu 2. února si v hale Rondo užijete pohádkové představení Sněhurka na ledě.

 

Autoři | Foto Pavel Gabzdyl, Neuvěřitelné Brno

Štítky Tipy na týden, kultura

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.