Počasí dnes25 °C, zítra23 °C
Pondělí 27. května 2024  |  Svátek má Valdemar
Bez reklam

Silničáři opraví Hněvkovského ulici na jihu Brna. Měsíc bude částečně uzavřená

Hněvkovského ulice v městské části Brno-jih bude od pondělí téměř měsíc částečně uzavřená. Ředitelství silnic a dálnic tam bude opravovat povrch silnice v délce dvou kilometrů. Práce jsou rozděleny do čtyř etap. Brněnský magistrát nyní v tiskové zprávě informoval o dopravních omezeních při prvních dvou.

První etapa potrvá do 21. dubna. „Ulice bude uzavřená mezi křižovatkou Sokolova a železniční tratí ve směru z centra. Nebude možné pravé i levé odbočení do Sokolovy. Průjezd po celé délce stavby bude v režimu jednoho jízdního pruhu v každém směru. Ze Sokolovy bude možné pouze pravé odbočení na Hněvkovského,“ uvedla Zdeňka Obalilová z magistrátu.

V druhé etapě, která potrvá do 28. dubna, bude opět zavřený pás mezi křižovatkou a železniční tratí, ale ve směru do centra. Průjezd křižovatkou bude od dálnice možný pouze v přímém směru. Ve směru od centra bude možné pravé odbočení do Sokolovy a z ní jen pravé napojení na Hněvkovského.

Práce omezí i městskou hromadnou dopravu. Autobusové linky 40, 48, 64, 67, 74 a N95 pojedou po svých pravidelných trasách, od pondělí do 28. dubna však v obou směrech dočasně neobslouží zastávku Hněvkovského. Následující etapy ovlivní také provoz linek 49, 50, E50 a N94. Podrobnosti dopravní podnik teprve zveřejní.

Hodnocení článku je 46 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Google maps

Štítky ČR, automobilová, stavby, Brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Silničáři opraví Hněvkovského ulici na jihu Brna. Měsíc bude částečně uzavřená  |  Doprava  |  Zprávy  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.