pátek 4. prosince 2020 Barbora

Tuřanská se na dva týdny uzavře, řidiče čekají objížďky, cestující MHD výluky

Na objížďky a výluky se budou muset připravit cestující, kteří zamíří do Tuřan. Na ulici Tuřanská totiž budou dělníci od 3. do 17. listopadu pokládat protihlukový koberec. Oprava silnice zabere dva týdny, řidiči kamionů budou odkloněni na D2, osobní auta budou moci projet přes okolní ulice.

Jak řidiči, tak cestující se budou muset připravit na dvoutýdenní nepříjemnosti při cestování do práce i za rodinou. Město plánuje opravit silnici 380 na ulici Tuřanská, kde se bude pokládat protihlukový koberec. V úseku mezi zastávkami Ivanovické náměstí a Glocova se proto dopravní ruch na 14 dní vystřídá s dělníky. 

Řidiči aut do 6,5 tuny budou muset objíždět tento úsek ulicemi Popelova, V Aleji, Na Návsi, Požární, V Rejích, U Viaduktu, Růžová, Špirkova a Revoluční, těžší auta a kamiony pak místo objedou odklonem přes Kaštanovou na D2.

Změny pocítí i cestující MHD, pro ty bude připraven speciální výlukový jízdní řád. Od úterý 03. 11. do úterý 17. 11. 2020 linka 109 – pojede mezi zastávkami Brno, ÚAN Zvonařka a Brno, Hanácká obousměrným odklonem přes Černovickou Terasu ulicemi Zvonařka – Hladíkova (– Ostravská – Bělohorská) / (Olomoucká) – Řípská – Tuřanka – Hanácká. 
Ve směru do Slatiny z ÚAN Zvonařka tedy po Ostravské, v opačném směru po Olomoucké.
Zároveň obslouží zastávku „Brno, Slatina, závod“.

Další změny se cestující dozví přímo na webových stránkách.

Ohodnoť článek

Foto Googlemps

Štítky Doprava, brno, objížďka, uzavírka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.