Křižovatka Úzké a Uhelné projde rekonstrukcí. Semafory budou upřednostňovat MHD, vznikne nový ostrůvek

Autoři | Foto Google Maps, Kopeme za Brno

Brněnské řidiče čekají v centru další změny. Město se chystá modernizovat semafory na křižovatce Úzké a Uhelné ulice. omezení čeká řidiče i chodce od úterý 29. září. Výsledkem prací budou modernější semafory schopné upřednostnit spoje městské hromadné dopravy, předlážděné chodníky a nový ostrůvek.

 

Plán rekonstrukce křižovatky zveřejnilo město na webu Kopeme za Brno. V průběhu prací bude nutné kvli přepojování semaforů světelné řízení křižovatky vypnout. Podle harmonogramu k tomu dojde ve dnech 19.–25. října.

„Řidiči se budou při průjezdu řídit dopravním značením, ve špičkách může dopravu korigovat policie," uvádí město na webových stránkách.

Hodnocení článku je 70 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky úzká, uhelná, Brno, křižovatka, semafory, modernizace, ostrůvek, městská hromadná doprava

Komentáře

Konstantin Sýkora

Článek je vpořádku. Ale myslím, že dojde k totálnímu zadření křižovatky. Projíždění křížovatky od Hybešové je již teď dost problematické. Pokud se pojede přes tuto křižovatku jen v jednom pruhu, tak se zácpa přenese i na předcházející křižovatky.

Pondělí, 28. září 2020, 08:41Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.