neděle 5. dubna 2020 Miroslava

FOTO/VIDEO: Silnici pod Pisáreckými tunelem zalily v noci hektolitry vody

Prakticky na celou noc zastavilo provoz frekventovaného Pisáreckého tunelu prasklé vodovodní potrubí. Voda zalila silnici a brněnští strážníci tak kvůli bezpečnosti silnici raději uzavřeli.

Ohlášení o vodě vyvěrající ze silnice před Pisáreckým tunelem dostali strážníci okolo třetí hodiny ráno. U mimoúrovňové křižovatce Hlinky a došlo v tu dobu k masivní havárii potrubí a po silnici se valila voda po hektolitrech.

Následkem toho byl ve směru od Žabovřeské ulice do Bohunic a na Prahu tunel několik hodin uzavřený. Strážníci pomáhali řidičům zorientovat se v překvapivé situaci a spojili se s dispečinkem vodáren, aby na místo přijeli technici.

Strážníci byli pak na na místě až do sedmé hodiny ráno, kdy byl Pisárecký tunel opět zprůjezdněn v obou směrech a všemi pruhy. „Překážka v podobě díry na silnici je označená dopravními značkami. Žádáme řidiče, aby si značení ve vlastním zájmu pečlivě všímali. V opačném případě si mohou poškodit vozidlo nebo zkomplikovat dopravní situaci," vyzval mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto MP Brno

Štítky voda, únik, pisárecký tunel

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.