úterý 28. ledna 2020 Otýlie

Kounicova ulice je pro auta stále uzavřená. Průjezdná by měla být od druhé odpolední

Kounicova ulice je od včerejšího odpoledne stále uzavřena. Podle webu jednotného systému dopravních informací by mohla být ulice průjezdná od 14:00. Hromadná doprava místem projíždí už od včerejšího večera.

Omezení by mohlo skončit ve 14:00

Kounicova ulice v centru Brna zůstává kvůli úniku plynu od čtvrtečního odpoledne stále uzavřena pro individuální dopravu. Linky městské hromadné dopravy už místem projedou. Web jednotného systému dopravních informací odhaduje, že by omezení mohlo skončit před 14:00.

Úsek ulice od křižovatky s Kotlářskou po křižovatku s ulicemi Zahradníkova a Nerudova je uzavřený zhruba od čtvrtečních 12:45. Objížďka vede Nerudovou ulicí ve směru od magistrátu a Kotlářskou a Veveří ve směru z centra.

Hromadná doprava místem projíždí od včerejšího večera

Omezení se ve čtvrtek dotklo i všech tří trolejbusových linek, které místem projíždějí, a to linek 32, 34 a 36. Na linkách 32 a 34 dopravní podnik nasadil náhradní autobusy, linku 36 dopravní podnik vedl z Komína na Slovanské náměstí s přestupem na tramvaj na zastávce Skácelova. Městská hromadná doprava místem může projíždět od čtvrtečního večera.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Události Brno

Štítky Kounicova, plyn, neprůjezdná, uzavřená silnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.