čtvrtek 13. května 2021 Servác

V Brně popíjeli mladíci rum v automyčce, zábavu překazili strážníci

Neobvyklé útočiště pro konzumaci lahve rumu si vybrali dva mladíci v Brně, kteří si vyrazili časně ráno za zábavou na čerpací stanici do Líšně. Koupili si láhev rumu a popíjeli. S přibývají alkoholem zatoužili muži změnit prostředí, a tak vlezli do automyčky. Obsluha ani přivolaní strážníci však neměli pro počínání dvojice pochopení.

Chování opilců se vůbec nelíbilo obsluze benzínky. Netrvala dlouho a na místo putovali strážníci, kteří zjistili, že se nic nerozbilo. Přesto parťáky vyzvali, aby opustili prostor. Jeden z nich poslechl a šel domů. Druhý kamarád, jemuž bylo třiadvacet, si ale nedal říct a začal muže v uniformách provokovat. Nechtěl například uklidit střepy po rozbité láhvi a schválně strážníky dráždil tím, že si sundával ochranu dýchacích cest.

Záměrně si sundával respirátor, rozčiloval se kvůli údajně ztracenému mobilu a chtěl po strážnících, aby mu ho našli. Během chvíle úplně přestal ovládat své chování a jeho agresivita se vystupňovala natolik, že strážníci museli použít donucovací prostředky a přivolali sanitku ze záchytné stanice,“ uvedl mluvčí Městské policie Brno Pavel Šoba.

Případem neposlušného muže se bude nyní zabývat správní orgán. Strážníci mají totiž podezření hned na několik přestupků.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Pixabay

Štítky Brno, Alkohol, Strážníci, Myčka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.