neděle 13. června 2021 Antonín

Nedočkavá dvojčátka se narodila před příjezdem do nemocnice

Jihomoravští záchranáři vyjížděli před několika dny k neobvyklému porodu dvojčátek, kterým se předčasně zachtělo na svět. Jonášek a Eliášek se narodili každý na jiném místě a díky zásahu záchranářů jsou oba zdraví.

Záchranáři vyjížděli k překotnému porodu dvou chlapečků, kterým se předčasně zachtělo na svět, na Blanensko. Maminka začala neočekávaně rodit doma v ložnici. „První miminko přišlo na svět poměrně snadno. Druhému kloučkovi se ale najednou na svět moc nechtělo,“ přiblížila operátorka dispečinku Miroslava Bělušová

K porodu druhého miminka se proto záchranáři rozhodli převézt maminku do porodnice. Chlapeček ale na příjezd čekat nechtěl a narodil se přímo v sanitce. Nezvyklou situaci zvládala maminka z Blanenska statečně a porod druhého kloučka byl bez komplikací.

„Popisovat jak šťastní jsme, snad ani není třeba. Co třeba je, tak vyjádřit neskonalý dík lidem, kteří nejen svým umem, ale i milým slovem provedli mou úžasnou partnerku porodem... A také ke mně se chovali hezky. Máte můj obdiv i dík,“ vzkázal záchranářům novopečený tatínek.

Hodnocení článku je 88 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto ZZS JMK

Štítky porod, překotný, záchranáři, miminko, dvojčata

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.