Počasí dnes15 °C, zítra16 °C
Úterý 21. března 2023  |  Svátek má Radek

Vyhledávání

Nalezené články: "zvíře"

Brněnská zoologická se raduje z nové kočky, která šplhá ze stromů hlavou dolů

Ošetřovatelé z brněnské zoo letos návštěvníky s představením nově narozených mláďat napínali. Mezi prvními přivítali malého margaye, který přišel na svět už na začátku roku. Veterináři ale čekali, než mládě kočkovité šelmy přečká kritické období,...

Brno povolalo do práce koně, kteří se nebojí šalin. Lidem šlechtí parky

V moravské metropoli začíná jarní úklid, jenž se tradičně neobejde bez zvířecích pomocníků. Veřejná zeleň povolala do akce koně, kteří pomocí speciální konstrukce provzdušňují půdu. Před začátkem jara se postupně postarají o většinu brněnských parků.

Vyplašený srnec zůstal zaklíněný v bráně. Vysvobodili ho hasiči

Zvířeti v nesnázích pomohli hasiči v Břeclavi. Vyjížděli totiž k srnci, který při běhu nešťastně uvízl v bráně sportovního areálu v ulici Lesní. Vystresovaného sudokopytníka požárníci opatrně vyprostili. Nezraněné zvíře pak pustili zpět do lesa.

V jihomoravské zoo končí s chovem bílých lvů. Posledního samce pošlou na Slovensko

S chovem lva jihoafrického, který je známý pro svoji bílou barvu, se loučí v hodonínské zoo. Poslední zástupce druhu, jedenáctiletý samec, zahradu opouští. Po deseti letech najde šelma nový domov ve slovenské Bratislavě. Do prázdného výběhu ale brzy...

U nádraží v Brně kousal agresivní pes cestující. Strážníci na něj vytáhli zbraň

Velký zásah měli strážníci u brněnského nádraží, kde řádil agresivní pes. Zvíře, které za sebou táhlo dlouhé vodítko, nejdříve pobíhalo okolo zastávek a poté napadlo tři kolemjdoucí. Na mazlíčka patřícího opilé ženě vytáhli strážníci zbraň.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zvíře"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zvíře"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.