úterý 9. srpna 2022 Roman

Vyhledávání

Nalezené články: "zoologická zahrada"

Nový pavilon, noví šimpanzi. V brněnské zoo začala stavba domova pro primáty

Za zdmi brněnské zoologické zahrady bude do dvou let stát nová expozice šimpanzů. Odstartovala stavba vnitřního výběhu, který primátům poskytne dvojnásobný prostor k dovádění. V náhradě stávajícího pavilonu se ubytuje nová chovná skupina primátů.

Na návštěvníky brněnské zoologické čekají zmije a užovky z Prahy

Kdo se bojí, nesmí do brněnské zoo. Za vstupní bránou se nově plazí zástupci hadí říše. Nová expozice zmijí obecných a užovek hladkých se návštěvníkům nyní nově otevřela. Na zájemce čekají více než desítka plazů, kteří do zoo pod Mniší horou...

Kam o víkendu na jižní Moravě? Za filmem do zoo i na slavnosti vína a meruněk

Blíží se víkend a s ním i slunečné dny, které je téměř hřích nevyužít k navštívení krás jižní Moravy. Brněnská Drbna přináší pravidelné tipy na víkend, v nichž tentokrát zve na promítání v brněnské zoologické zahradě, návštěvu jeskyně i slavnosti...

Brno má po sedmi letech zpět pštrosy. Dostali nové ubytování

Do brněnské zoo se po sedmi letech vrátili pštrosi dvouprstí. Příbytek pro trojici nelétavých ptáků, kteří v moravském safari našli domov, stál více než šest a půl milionu korun. Návštěvníci mohou opeřené běžce pozorovat z přilehlé africké vesničky.

V hodonínské zoo zemřel nejstarší šimpanz. Podstoupil eutanázii

Hodonínská zoologická zahrada i milovníci tamních zvířecích obyvatel smutní. Ve věku třiačtyřiceti let zemřel oblíbený šimpanzí samec Ob. Podle chovatelů trpěl kvůli svému pokročilému věku zdravotními problémy, a tak musel podstoupit eutanázii.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zoologická zahrada"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zoologická zahrada"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.