úterý 18. února 2020 Gizela

Vyhledávání

Nalezené články: "zemřela"

Dnes ráno v úseku mezi Brnem a Veselím nad Moravou vlak srazil ženu, na místě zemřela

Zpoždění nabírají ráno vlaky na trati mezi Brnem a Veselím nad Moravou. V úseku mezi Kyjovem a Vlkoší totiž spěšný vlak srazil před 7:30 ženu, která na místě zemřela.

Dnes ráno při požáru ve sklepě paneláku v Rerychově ulici zemřela mladá žena

Dnes ráno hasiči vyjížděli k požáru ve sklepě panelového domu v Rerychově ulici v Brně. Během zásahu našli hasiči tělo mladé ženy, která na místě zemřela.

Po dlouhé nemoci zemřela legendární věštkyně Jolanda

Jolandiny věštby znal celý český internet i televizní diváci. Hlášky, které vznikaly přímo ve vysílání pořadu, zlidověly natolik, že je lidé začali používat v běžné mluvě. Autorka nezapomenutelných rad a věšteb, která by se letos dožila sedmdesáti...

AKTUÁLNĚ: Řidič neviděl přecházet ženu přes rušnou silnici, na místě zemřela

Na Břeclavsku u obce Hrušky v osmnáct hodin řidič Škody Octavia srazil chodkyni. Žena přecházela silnici bez reflexních prvků a na místě zemřela. Aktuálně je silnice I/55 uzavřená a probíhá policejní vyšetřování.

Hrůzná vražda v Brně. Vnuk uškrtil vlastní babičku

Brněnští policisté ukončili vyšetřování vraždy osmdesátileté ženy z Brna. Tu našli mrtvou ve čtvrtek 12. prosince. Od začátku měli podezření, že vrahem může být někdo z blízkých. Vyšetřování zavedlo policisty na stopu dvacetiletého vnuka. Ten se...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zemřela"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "zemřela"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.