sobota 8. května 2021 Statní svátek

Vyhledávání

Nalezené články: "vyškov"

Vyškovská synagoga má novou střechu, opravy zdržela zima i škůdci

Budova bývalé vyškovské synagogy se dočkala dlouho potřebné opravy krovu a střešního pláště. Rekonstrukci ale zpozdila tuhá zima a škůdci poškozující dřevní hmotu. Vedení města nyní plánuje vnitřní prostory synagogy více představit veřejnosti.

Kriminalisté řeší případ mrtvé fenky. Hledá se majitel

Jihomoravští kriminalisté řeší případ mrtvého pejska, který se v dubnu našel na Vyškovsku. Fenka ležela poblíž rybníka v Bučovicích, místní části Vícemilice. Kvůli spáchanému trestnému činu nyní policie hledá jejího majitele.

Blanenské předzámčí se opravuje, bude v něm sídlit škola i muzeum

Město Blansko zahájilo rekonstrukci další části předzámčí. Opravy se dotýkají budovy Zámek 3, která se přemění v sídlo Muzea Blanenska a Základní umělecké školy Blansko. Ve vnitřních prostorách vzniknou depozitáře i výtvarné ateliéry.

V sobotu přibylo na jihu Moravy 119 případů covidu, více než o týden dřív

V Jihomoravském kraji v sobotu přibylo 119 nových případů koronaviru. Je to o šest více než před týdnem, ale o 79 méně než před 14 dny. Vyplývá to ze statistik zveřejněných na webu ministerstva zdravotnictví. Krajská hygienická stanice po skončení...

Měsíc od povinného testování ve firmách. Antigeny se osvědčily, tvrdí odborníci

Měsíc už mají firmy v Česku povinnost plošně testovat své pracovníky antigenními testy. Podle odborníků a dat neziskové organizace Podané ruce, která zajišťuje testování v několika společnostech, se jednalo o klíčové rozhodnutí, díky kterému se...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vyškov"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "vyškov"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.