středa 4. srpna 2021 Dominik

Vyhledávání

Nalezené články: "vesmír"

Brňany čeká dronová show, doprovodí první srpnový ohňostroj

Brno má za sebou první dva tradiční letní ohňostroje, které letos osvětlují areál hradu Špilberk. Již v sobotu 7. srpna čeká zájemce další ze série mezinárodních světelných show, tentokrát doprovázená také premiérovým dronovým překvapením.

Do Brna zavítá výstava s kosmickou tématikou, dominantou bude desetimetrový Mars

Gigantický model planety Mars bude od půlky července vystaven na Kraví hoře. Kromě makety se mohou návštěvníci těšit také na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Brněnské ohňostroje budou na Špilberku, zahájí je hudba Pink Floyd

Tradiční letní akce Ignis Brunensis, která je mezi lidmi známá jako brněnské ohňostroje, se letos opět odehraje nad hradem Špilberk. Pět uměleckých představení se uskuteční během sobotních večerů a nově je navíc doplní také dronová show, která...

Kraj podpoří výzkum vesmírných technologií, dá na něj třináct milionů

Jihomoravský kraj přislíbil půl milionu eur, tedy zhruba třináct milionů korun, inkubátoru Evropské kosmické agentury v Brně (ESA BIC). Finance podpoří výzkum vesmírných technologií a navážou na dosavadní posuny ve vývoji na jihomoravské scéně, kde...

Brňanům kříží cestu Asteroid, objevil se v centru města

V centru Brna dnes vyrostla stříbrná socha Asteroid. Putovní instalaci, která už z dálky připomíná vesmírné těleso, má na svědomí sochař Michal Gabriel, jenž se při své práci inspiroval krásou kosmických balvanů a planetek.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vesmír"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vesmír"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.