sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "tragédie"

Mladý řidič v rychlosti nevybral zatáčku. Tragicky zahynul při nárazu do stromu

Včerejší večer poznamenala na Hodonínsku dopravní nehoda s tragickým koncem. Muž sedící za volantem osobního auta podle policistů pravděpodobně ve vysoké rychlosti nezvládl řízení a s vozem fatálně naboural do stromu.

Tragédie na Blanensku. Rychlík smetl dvě osoby

Železniční dopravu na Blanensku zastavila včera večer tragická nehoda. Vlak smetl přímo na nástupišti dvě osoby, které střetu na místě podlehly. Po totožnosti obětí policisté pátrají.

Krizoví interventi a vyjednavači: Naše práce je náročná, ale děláme něco, na čem záleží, co pomáhá a má opravdu smysl

Krizová intervence v Královéhradeckém kraji má za sebou desetiletou existenci. Že nevíte, co přesně je jejím cílem? Povídali jsme si s psycholožkou kpt. Mgr. Janou Jasanskou, kpt. PhDr. Lenkou Vláškovou a psychologem PhDr. Janem Hubertem, kteří...

Tragédie na jihomoravské dráze. Průvodčí vypadl z vlaku, na místě zahynul

Na Břeclavsku se včera odehrála tragická událost, jež skončila smrtí člověka. Za dosud záhadných okolností zemřel při jedné ze svých služeb průvodčí vlaku, který podle zatím získaných informací vypadl z vozu. Policisté nyní hledají svědky.

Rychlík v Brně před osmdesáti lety zabil osmnáct lidí. Strojvedoucí si tragédie nevšiml

Zítra uplyne přesně osmdesát let od tragické železniční nehody v brněnských Židenicích. Brno zahalil smutek poté, co do davu dělníků čekajících na osobní vlak najel rychlík a osmnáct lidí střet nepřežilo. Strojvedoucí se o smutné události dozvěděl...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tragédie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "tragédie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.