neděle 28. února 2021 Lumír

Vyhledávání

Nalezené články: "studie"

Hodonín chce největší rekreační přístav v České republice

Na Očovských lukách u Hodonína začne růst největší rekreační přístav v Česku. Přístav by se měl napojovat na prodloužený Baťův kanál u Rohatce, se stavbou chce město začít za tři roky a hotovo by mělo být v květnu 2026.

Znojmo vyřešilo problém s bobry, nechá je vytvořit mokřady

Znojmo přestává bojovat s bobry. Místo zamezování vylévání vody do okolních pozemků se kraj rozhodl zalévat krajinu cíleně a díky bobřímu umu vytvořit přírodní cestou mokřady. S majiteli chce jednat o koupi nebo směně.

Úrazová nemocnice v Brně zaměstná mladé odborníky

Na začátku srpna požádala Úrazová nemocnice v Brně Radu města o dotaci ze státního rozpočtu na rezidenční místa pro mediky. Studenti lékařských vysokých škol se musí připravit na atestační zkoušku, pomoci jim mohou právě zmíněná rezidenční místa v...

Brno je blíže další části městského okruhu

Moravská metropole pokročila v projektu výstavby Velkého městského okruhu (VMO). Stěžejní dopravní stavba se letos zahájí v části Tomkovo náměstí a Rokytova. Práce pokračují také v Žábovřeské ulici, kde se chystá ražba tramvajového tunelu ve skále.

Z centra Brna časem vymizí zahrádkářské kolonie. Ustoupí stavbě domů a parků

Území vymezené pro zahrádkářské kolonie v Brně se v novém územním plánu sice zmenší, po jednání města se zástupci zahrádkářů ale ubude méně hektarů, než bylo původně plánováno. Kompromisní řešení ale část území určeného pro zahrady přesouvá z centra...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "studie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "studie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.