čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Vyhledávání

Nalezené články: "pátráni"

FOTO: Zloděj ukradl z bytu v Brně věci za tři čtvrtě milionu. Policisté hledají muže na fotografiích

Šperky, peníze a další drahocennosti za nejméně tři čtvrtě milionu korun ukradl na konci června zatím neznámý zloděj z brněnského bytu ve Vaculíkově ulici. Policisté nyní hledají dva muže, kteří by mohli k vyšetření případu podat důležité svědectví.

PÁTRÁNÍ:  Policie pátrá po sedmnáctiletém mladíkovi

Policisté vyhlásili pátrání po sedmnáctiletém Lukáši Uherovi z Hodonínska. Ve čtvrtek 7. listopadu odešel z místa bydliště a už se nevrátil.

PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po mladém Brňanovi. Pohřešuje se už přes týden

Brněnští policisté už více než týden pátrají po šestadvacetiletém muži, který má zdravotní a psychické problémy. Brňan dal o sobě naposledy zprávu 26. října svému kolegovi ze zaměstnání. V krátké SMS zprávě sdělil, že je v mizerném rozpoložení, má...

Policie pátrá po patnáctileté dívce, rodina ji pohřešuje od soboty

Policisté pátrají po patnáctileté Adéle Schneiderové z Břeclavska, která odešla z domova v sobotu večer a od té doby o ní nejsou žádné zprávy. Policie o tom informovala na svých internetových stránkách, žádá o pomoc veřejnost.

VIDEO: Zloděj se vloupal do rodinného domu v Brně. Ukradl klíče a odjel s autem

Velkou škodu napáchal zatím neznámý zloděj, který se v brněnském Králově Poli do rodinného domu, kde našel odložené klíče od auta. Ty si zloděj vzal a otevřel s nimi Volkswagen Touran stojící před domem, s autem pak odjel. V domě na Berkově ulici...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pátráni"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pátráni"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.