neděle 5. dubna 2020 Miroslava

Vyhledávání

Nalezené články: "ovzduší"

Odborník: Na hodnocení kvality ovzduší v karanténě je ještě brzy

Na hodnocení kvality ovzduší ve městech za dobu karantény vyhlášené kvůli koronaviru oproti běžnému stavu je ještě brzy. Data ze stanic zatím žádný vliv karantény na ovzduší neukázala, je potřeba delší časový úsek, řekl dnes na dotaz ČTK Jáchym...

AKTUÁLNĚ: Hasiči se od deváté snaží dostat pod kontrolu požár třetího stupně v hale na Brněnsku

Požár haly v Holasicích na Brněnsku se zatím nedaří dostat pod kontrolu. Hasiči na místo povolali další jednotky, vyhlásili třetí stupeň poplachu, řekl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Nikdo nebyl zraněn, škoda bude v milionech korun.

Kvalita ovzduší v Brně je dobrá. Negativně jí však ovlivňují rozsáhlé stavby

Na konci října se v Brně uskutečnila odborná diskuze s názvem Kvalita ovzduší v Brně. Můžeme ji ovlivnit? Odborníci se zde shodli, že kvalitu ovzduší v Brně ovlivňuje doprava, ale také chytré odpadové hospodářství.

V Ivančicích shořela skladovací hala. Zasahovalo přes sto hasičů

U nočního požáru skladovací haly v Ivančicích zasahovalo přes sto dobrovolných a profesionálních hasičů. Příčina požáru zůstává v šetření a na místě stále zasahují hasiči.Předběžná škoda je vyčíslena na čtyři miliony korun.

FOTO:  V Bystrci hořel bývalý obchodní dům Letná. Oheň zachvátil sklad pneumatik

K požáru rozsáhlého objektu v brněnské Bystrci museli v neděli večer vyrazit hasiči. Bývalý obchodní dům Letná na Černého ulici zachvátily plameny, hořely především pneumatiky uskladněné uvnitř budovy. Během požáru se nikdo nezranil.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ovzduší"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ovzduší"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.