čtvrtek 24. června 2021 Jan

Vyhledávání

Nalezené články: "opilost"

Řidička se třemi promile vezla malé dítě a psa. Zastavil ji náraz do plotu

Nezodpovědné chování předvedla v Tišnově osmačtyřicetiletá řidička, která nabourala do plotu a nadýchala přes tři promile. V autě převážela dítě a domácího mazlíčka, požití alkoholu pak před policisty omlouvala těžkou životní situací.

Nebojte, pojedu opatrně, ujišťoval policisty řidič se skoro pěti promile

Zprvu mile se k policistům choval opilý řidič v Hodoníně. Poté, co nadýchal téměř pět promile, prosil hlídku, aby ho nechala odjet, protože pojede opatrně. Když zjistil, že jeho prosbě nevyhoví, začal se chovat agresivně a policisty napadl.

Po litru whisky zapomněl vystřízlivět, řidič jel rychlostí 150 kilometrů za hodinu

Jihomoravské policisty překvapil muž, jenž se proháněl silnicí na Břeclavsku v rychlosti sto padesáti kilometrů za hodinu. Po zastavení se přiznal, že vypil nemalé množství alkoholu. Předchozího dne si pochutnal na litru whisky a fernetu.

Řidič vypil litr rumu, pak policistům zapózoval při focení

Ivančičtí policisté si při nedělní ranní kontrole posvítili na řidiče podezřelého auta bez registračních značek. Muž, který nikdy neměl řidičský průkaz, nadýchal přes tři promile. Překvapeným policistům přiznal, že vypil litr rumu, který prokládal...

Pět promile a gatě u kolen, opilý Brňan zvládl jen ležet

Brněnským strážníkům zpestřil den třicetiletý muž, kterého nalezli ležícího na travnaté ploše s kalhotami u kolen. Opilec nadýchal necelých pět promile. Kvůli hrozící otravě alkoholem ho zdravotníci odvezli do nemocnice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "opilost"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "opilost"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.