sobota 8. května 2021 Statní svátek

Vyhledávání

Nalezené články: "oheň"

V Bratčicích na Brněnsku hořela skládka komunálního odpadu

V Bratčicích na Brněnsku hořela skládka komunálního odpadu. Před příjezdem hasičů byl už z dálky vidět sloup tmavého kouře. Platil druhý, zvýšený stupeň požárního poplachu.

Loni hořelo v kraji nejméně za posledních dvacet let, obětí ale přibylo

Počet požárů v Jihomoravském kraji v minulém roce poklesl téměř o dvě stě. Hasiči tak řešili nejméně případů od roku 2000. Nejčastější příčinou byla nedbalost. Nejvíce výjezdů měli v Brně a na Brněnsku. Zatímco počet výjezdů hasičským jednotkám...

Vypalování trávy chrání vzácné pavouky, zjistili brněnští vědci

Netradiční postup řízeného vypalování porostů pomáhá vzácným druhům pavouků. Neobvyklá metoda z pohledu ochrany přírody vytváří ideální podmínky pro teplomilné pavouky, zjistili vědci z brněnské Mendelovy univerzity (MENDELU).

Chatu na Kozí horce zachvátil požár, hasiči s ohněm bojovali celý den

Celou neděli hasiči bojovali s požárem, který zachvátil chatu na Kozí horce u Brněnské přehrady. Od druhé odpolední se hasičské jednotky snažily dostat plameny pod kontrolu, což se jim povedlo až okolo šesté hodiny. Při požáru se naštěstí nikdo...

V bytě důchodkyně z Králova–Pole hořelo, pomohli jí hasiči

Hned tři hasičské jednotky vyrazily včera před polednem do Šumavské ulice v Brně Králově–Poli, kde hořelo v bytě seniorky. Otřesená důchodkyně skončila v péči lékařů. Škoda činí bezmála půl milionu korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "oheň"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "oheň"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.