pondělí 1. března 2021 Bedřich

Vyhledávání

Nalezené články: "obloha"

POČASÍ NA NEDĚLI: Zpočátku zataženo vystřídá polojasno, na jihu kraje zasněží

Poslední lednový den nám ráno zahájí na jihu slabé sněžení a zatažená obloha, během dne se ale vyjasní. Nedělní den profoukne velmi mírný vítr a teploty se budou pohybovat okolo nuly.

Na pravé zimní počasí si budeme muset počkat nejspíš do půlky ledna

Teploty kolem nuly, zataženo a dešťové či sněhové přeháňky. To je stručný souhrn počasí za poslední dny. Na přelomu roku tomu nebude jinak, na ochlazení a pravé zimní počasí si budeme muset počkat do půlky ledna. Ani to však nevydrží dlouho.

POČASÍ NA BOŽÍ HOD: Den po Vánocích konečně zasněží. Bílá pokrývka však dlouho nevydrží

Bílých Vánoc jsme se letos (opět) nedočkali, ale menší sněhové nadílky si snad o svátcích přeci jen užijeme. Dnes nás čeká zatažená obloha a k tomu sněhové přeháňky, v nížinách smíšené s deštěm. Během večera pak dojde k ubývání srážek a postupně od...

POČASÍ NA ŠTĚDRÝ DEN: Žádné bílé Vánoce nás nečekají. Teploty přes den vylezou až na deset stupňů

Na Štědrý den nás nečeká žádná sněhová nadílka. Na bílé Vánoce tak můžeme letos opět zapomenout. Letošní Vánoce tak jen podtrhnou koronavirem rozmrzelý rok 2020. Od rána nás čeká zatažená obloha a déšť. Během dne pak srážky postupně ustanou.

Dnes se na nebi objeví Betlémská hvězda. Na mimořádný úkaz jsme čekali čtyři sta let

V těchto dnech můžeme na obloze vidět úkaz, který už Bible pojmenovala jako „Betlémskou hvězdu“. Zajímavostí je ale fakt, že nejde o žádnou hvězdu ale Jupiter a Saturn. Ty se dostanou do takové blízkosti, že jako hvězda s ohonem vypadají. Na tuto...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obloha"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obloha"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.