pátek 5. června 2020 Dobroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "masopust"

Maškary ovládly Cejl během festivalu Barvy brněnského Bronxu

Čtvrť přezdívanou brněnský Bronx dnes ovládly masopustní oslavy. Průvod maškar a tanečníků vytáhl lidi do ulic a rozezněl čtvrť rytmem bubnů.

TIPY NA VÍKEND: Okolojeled, Slavnosti vína a moravského uzeného, fašank na Kaménce, Sima i Dny dětské onkologie

Poslední dva únorové dny a první den březnový rozhodně nezahálejte. Když už ten den navíc máme, pořádně si ho užijme. A že máme na výběr! Buranteatr nabídne zimní verzi festivalu Okolojeles, Veveří provoní moravské uzené, na Kaménce se projdou...

O víkendu masopust oslaví i v brněnském Bronxu

Okolí ulic Cejl, Bratislavská a Francouzská o víkendu ovládnou masopustní oslavy v rámci projektu Barvy brněnského Bronxu. Návštěvníci se můžou těšit na výrobu masek, prohlídku „brněnského Bronxu" i maškarní průvod s večerní zábavou.

FOTO/VIDEO: Fašank roztančil Brno

úterý, 25. února 2020, 21:15Kultura

FOTO/VIDEO: Fašank roztančil Brno

Ostatkový průvod s muzikou, taneční vystoupení a tradiční masky. Foklorní soubory v krojích a masopustních převlecích prošly Brnem a roztančily Palác Šlechtičen, Dům pánů z Lipé a Alfa pasáž. Pochod zakončila beseda za doprovodu cimbálu.

Brnem projde průvod masek, vrací se tradiční fašank

Maškarní průvod brněnského fašanku, neboli masopustu, projde centrem v úterý odpoledne. Kromě tradičních masek budou k vidění vystoupení folklorních sborů, k poslechu na besedě v paláci Šlechtičen zahraje cimbálová muzika a nakonec proběhne ukázka...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "masopust"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "masopust"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.