úterý 6. prosince 2022 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "kanalizace"

Lidé v Brně si připlatí za vodu. Cena za kubík se vyšplhá nad stovku

Hlouběji do kapsy sáhnou příští rok Brňané nejen kvůli zdražování energií, ale také kvůli cenám vodného a stočného. Brněnské vodárny a kanalizace oznámily navýšení ceny za vodu o sedmnáct procent. Za změnou ceníku stojí i energetická krize.

Kraj opraví část znojemské nemocnice, která touží po modernizaci

Jihomoravský kraj zmodernizuje jednu z budov znojemské nemocnice. Rekonstrukce je součástí projektu na vznik nového urgentního příjmu. Do prostor, jejichž oprava vyjde na sedmnáct milionů korun, se přesune ambulantní část kožního oddělení.

V Brně vykácí stoletou lipovou alej. Mrzí nás to, hlásí město

Téměř sto let je dominantou Krkoškovy ulice v Brně lipová alej. Přes padesát vzrostlých stromů ale dělníci pokácí kvůli rekonstrukci potrubí, které pochází až z období Rakouska Uherska. Podle odborníků se jedná o nevyhnutelné řešení. Po stavebních...

Primátorka Markéta Vaňková řeší zásadní věci, na duši ji zahřejí drobnosti

Primátorka Markéta Vaňková provedla Brno patrně nejsložitějším obdobím od roku 1989. Po těchto zkušenostech věří, že město zvládne i energetickou krizi. Do hledání řešení na národní úrovni se sama aktivně zapojila. 

Kam o víkendu na jižní Moravě? Na dýňobraní i fontánovou show

S blížícím se víkendem přichází Brněnská Drbna s pravidelnými tipy na trávení volných chvil. I tentokrát nabízí jižní Morava nespočet kulturních událostí a aktivit, které se perou o pozornost. K navštívení zve například valtické dýňobraní, světelná...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kanalizace"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kanalizace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.