středa 30. září 2020 Jeroným

Vyhledávání

Nalezené články: "hzs"

Dálnici D1 zablokovala v obou směrech nehoda. Na místě zemřeli tři lidé, včetně dítěte

Dálnice D1. je na 188. kilometru u Brna uzavřena v obou směrech. Podle informací od mluvčích záchranných složek zemřeli na místě tři lidé, včetně jednoho dítěte.

Mladý student loni úmyslně založil deset požárů. Nyní musí zaplatit přes 100 tisíc za hasičské výjezdy

Osmnáctiletý mladík si vymyslel netradiční zábavu. Při svých procházkách po Břeclavsku úmyslně zakládal požáry. Za poslední dva roky stihl trávu, pole i strniště zapálit hned desetkrát. Díky zemědělcům, kteří žháře vyfotili, byl žhář dopaden a teď...

FOTO: Únik plynu uzavřel brněnskou Belcrediho ulici

Únik plynu uzavřel ve čtvrtek na více než šest hodin Belcrediho ulici v brněnské Líšni. Hasiči při zásahu pravidelně měřili koncentrace plynu v okolních domech, evakuovat obyvatele nakonec nemuseli.

FOTO: Hasiči vytáhli na Brněnsku dva muže ze zatopeného auta

Do velmi svízelné situace se v úterý okolo oběda dostal řidič a spolujezdec dodávky nedaleko Ivančic na Brněnsku. Při projíždění řeky Rokytné uvízli v rozvodněném řečišti, život jim museli zachránit hasiči z Ivančic.

FOTO/VIDEO: Záchranáři spolu s hasiči zachránili v pondělí díky spolupráci hned tři životy

Obrovské poděkování patří jihomoravským záchranářům a hasičům za pohotový zásah a naprosto sehranou spolupráci, které v pondělí předvedli. Hned třikrát díky sehranosti zachránili lidský život, a to vše v jeden den. Nejprve šlo o cyklistu, který v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hzs"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "hzs"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.