sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "histo"

Vědecký park VIDA! oslavil pět let. Město ho v příštím roce podpoří sedmnácti miliony

Začátkem prosinec vědecký park VIDA! oslavil pět let své existence. Za tuto dobu se centrum dostalo na stejnou úroveň jako přední evropské vědecké parky. Město VIDA! science centrum podpoří i v příštím roce.

Josef si fotí selfie a tři králové na segwayi. V Brně dnes začíná výstava betlémů

V Letohrádku Mitrovských dnes začíná výstava betlémů. Celkově na výstavě bude více než šedesát betlémů. Originálním kouskem je například "hipsterský" betlém, který svaté ukazuje s moderními prvky dnešní doby.

Mladík se pokusil vjet do brněnského historického centra bez oprávnění a ještě bez řidičáku

Historické centrum je v posledních týdnech doslova obsazené městskou policií. Vjezdy jsou více regulované a často probíhají kontroly. Jednadvacetiletý mladík pokusil své štěstí, ale systém ihned informoval strážníky o nepovoleném vjezdu.

Při víkendové sbírce potravin darovali lidé rekordních 382 tun jídla

Při podzimní Sbírce potravin vybrali dobrovolníci 330 tun potravin a 52 tun drogistického zboží. V historii sbírky jde o rekord. Ředitelka České federace potravinových bank Veronika Láchová v tiskové zprávě dnes uvedla, že za sedm let, kdy se...

Letos vyjedou do brněnských ulic hned dvě vánoční šaliny! Přibude speciální PFková

Jako každý rok, i letos do ulic vyrazí 30. listopadu speciální vánoční šalina. Letošní rok však vyjede i PFková šalina s vánočním polepem, která bude Brnem projíždět na pravidelných linkách. Obě nasvícené krásky budou představeny veřejnosti už o den...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "histo"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "histo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.