středa 24. února 2021 Matěj

Vyhledávání

Nalezené články: "evakuace"

VIDEO: Muž přivezl na policii v kufru auta protitankový granát

Muž přivezl policistům na služebnu v kufru auta bombu. Naštěstí se jednalo o již vystřelenou raketnici a nebylo nutné evakuovat okolí. Nález poté bezpečně zlikvidoval pyrotechnik. Policie varuje obyvatele, aby v každém případě podobné nálezy hlásili...

FOTO: Únik plynu uzavřel brněnskou Belcrediho ulici

Únik plynu uzavřel ve čtvrtek na více než šest hodin Belcrediho ulici v brněnské Líšni. Hasiči při zásahu pravidelně měřili koncentrace plynu v okolních domech, evakuovat obyvatele nakonec nemuseli.

U Tišnova vykolejil vlak, místo dávají do pořádku hasiči, trať je uzavřená

V Tišnově se stalo další vlakové neštěstí, dnes dopoledne vykolejily dva poslední vagóny rychlíku Vysočina, který jel z Prahy do Brna. Vagóny se naštěstí nepřevrátily, nikdo proto nebyl zraněný. Z vlaku bylo evakuováno za pomoci hasičů 150 lidí a...

V Králově Poli začal včera večer hořet byt, hasiči museli evakuovat 13 lidí

V Božetěchově ulici v Králově poli museli hasiči evakuovat 13 lidí. V jednom z bytů vypukl požár a zachvátil nejen byt ale i dřevěné obložení na balkoně. Škoda je více než půl milionu korun.

FOTO: Bagrista našel při výkopu v Brně nevybuchlý dělostřelecký granát z druhé světové války

Nepříjemné překvapení čekalo několik desítek centimetrů pod zemí na bagristu, který prováděl výkop v ulici Pod Kaštany v brněnských Žabovřeskách. Při práci totiž narazil na německý dělostřelecký granát z období druhé světové války.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "evakuace"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "evakuace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.